Kosmetyki profesjonalne marki ETANI

Marka ETANI to seria kosmetyków profesjonalnych do pielęgnacji skóry twarzy. ETANI zapoczątkowała działalność w 2007 roku w czeskiej Pradze i dzięki dynamicznego rozwojowi na tamtejszym rynku i pozytywnym opiniom klientów rozszerzyła swoją działalność o kolejne kraje europejskie, w 2012 roku docierając także do Polski. Przy tworzeniu kosmetyków ETANI wykorzystywane są najwyższej jakości składniki aktywne o udokumentowanym działaniu pozytywnie wpływającym na wygląd skóry. W składzie kosmetyków znajdują się między innymi takie substancje aktywne jak: kwas hialuronowy, kolagen naturalny, proszek z pereł naturalnych, roślinne komórki macierzyste, ekstrakt z łożyska roślinnego czy także zaawansowane multipeptydy. W serii kosmetyków bez parabenów, specjalistom ETANI udało się wyeliminować tanie środki konserwujące uważane za toksyczne o działaniu bakteriobójczym i grzybobójczym używanych w przemyśle kosmetycznym­­­, które są częstą przyczyną uczuleń i podrażnień skóry.

Specjaliści z laboratorium ETANI wyeliminowali także ze składu kosmetyków nieprzyjazne dla skóry sztuczne substancje zapachowe, które także nierzadko powodują uczulenia. Stosowane w popularnych kosmetykach mają na celu skłonić konsumenta do zakupu swoich nienaturalnym zapachem nie wnosząc przy tym żadnych pozytywnych ani praktycznych wartości do kosmetyku.

Kosmetyki ETANI to połączenie innowacji i skuteczności działania z wysoko naturalnymi składnikami odpowiednimi dla każdego rodzaju skóry, nie powodujących reakcji alergicznych. Niezależne badania a także pozytywne opinie od zadowolonych klientek z różnych zakątków świata potwierdzają skuteczne działanie kosmetyków ETANI w walce z oznakami starości: zmarszczkami, cieniami pod oczami, plamami oraz zmianami skórnymi. Kosmetyki ETANI nadadzą Twojej skórze promienisty i młodzieńczy wygląd.

Stem Cell Therapy

ETANI Stem Cell Therapy ACTIVE BEAUTY REPAIRING PROGRAM SET

Komórki macierzyste są podstawowymi komórkami, które mają bardzo ważne właściwości – regeneracyjne oraz samodzielnej konwersji na inne typu komórek. Dlatego też komórki macierzyste są podstawą życia i odnowy każdego organizmu. Ich zdolności podziału są praktycznie nieograniczone i nieskończone. Po podziale komórka może pozostać w formie macierzystej bądź, dzięki zdolności komunikacji pomiędzy komórkami i samodzielnym rozpoznaniu środowiska, ulec konwersji do innego typu. Jest to najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza metoda regeneracji uszkodzeń tkanek oraz ich odmładzania poprzez tworzenie nowych i zdrowych komórek.

Seria kosmetyków na bazie komórek macierzystych. Zobacz więcej »

 

ccat2

Anti-Aging Series Seria przeciwzmarszczkowa

Zmarszczki są zmorą każdej kobiety. Wraz z wiekiem problem zmarszczek dotyka każdego. Od 25 roku życia skóra traci zdolność do odnowy i regeneracji. Zaczyna się nieuchronny proces starzenia się skóry. Są jednak sposoby na spowolnienie a także cofnięcie tego procesu.

Seria kosmetyków ETANI przeznaczona do walki ze zmarszczkami to między innymi Kwas Hialuronowy, Serum Przeciwzmarszczkowe z proszkiem z pereł naturalnych, Krem 6-minutowy Liftingujący, Kremy do pielęgnacji codziennej skóry twarzy oraz wiele innych kosmetyków, które przywrócą skórze jędrność i młodzieńczy wygląd.

Seria kosmetyków przeciwzmarszczkowych. Zobacz więcej »

 

ccat3

ETANI Eye Treatment Pielęgnacja okolic oczu

Delikatna skóra okolic oczu wymaga specjalnej pielęgnacji. Zadbaj o nią stosując najwyższej jakości hipoalergiczne preparaty bez parabenów do redukcji zmarszczek, cieni pod oczami, oznak zmęczenia.

Seria kosmetyków do pielęgnacji okolic oczu. Zobacz więcej »

 

ccat4

ETANI Cleansing Series Oczyszczanie skóry twarzy

Dokładne oczyszczenie skóry to podstawa skutecznej pielęgnacji twarzy. Przygotuj skórę do zastosowania profesjonalnych kosmetyków ETANI.

Seria kosmetyków do oczyszczania twarzy. Zobacz więcej »

 

ccat5

ETANI Whitening Treatment Kuracja wybielająca skórę

Zanieczyszczenie środowiska oraz dynamiczny tryb życia to częsta przyczyna problemów skórnych. Przebarwienia, plamy pigmentowe, piegi oraz niedoskonałości skóry. Walcz z nimi wykorzystując siłę naturalnych ekstraktów w połączeniu NANO technologii.

Seria kosmetyków do wybielania skóry. Zobacz więcej »

ccat6

ETANI Ageless Silk Foundation Perfekcyjny makijaż

Przygotuj skórę pod perfekcyjny makijaż. Profesjonalna baza pod podkład z szóstym zmysłem dzięki odpowiednim pigmentom potrafi w 98% dostosować się do koloru Twojej cery.

Seria kosmetyków do makijażu. Zobacz więcej »