ETANI kosmetyki naturalne

Kosmetyki profesjonalne dla salonów

Prowadzisz salon kosmetyczny lub ośrodek SPA? Poszukujesz wyjątkowych kosmetyków profesjonalnych dla swoich klientek? ETANI pragnie zaoferować Ci wysokiej jakości kosmetyki dla Twojego salonu, zarówno do zabiegów jak i sprzedaży detalicznej. W ofercie znajdziesz m.in. skuteczne kosmetyki do zabiegów przeciwzmarszczkowych Anti-aging, pielęgnacyjne a także przygotowujące skórę pod profesjonalny makijaż.

Co zyskujesz podejmując współpracę z nami? Dbając o salony współpracujące z nami zapewniamy:

  • Wysokiej jakości kosmetyki profesjonalne ETANI oraz urządzenia. W ofercie ETANI znajdą Państwo kosmetyki do przeprowadzania zabiegów kosmetycznych takie jak terapia na bazie komórek macierzystych, będąca gotowym narzędziem do wprowadzenia nowego luksusowego zabiegu odmładzającego i regenerującego. Dodatkowo ETANI oferuję gamę produktów detalicznych do odsprzedaży w salonie, generujących dodatkowy atrakcyjny przychód dla salonu.
  • Szkolenia dla salonów partnerskich i kosmetyczek na temat kosmetyków ETANI, Golden Time oraz pokazy proponowanych zabiegów z wykorzystaniem naszych produktów. Na zakończenie szkolenia każdy uczestnik otrzymuje certyfikat szkolenia.
  • Opiekę przedstawiciela firmy dbającego o Twój salon mającego za zadanie doradzenie w doborze kosmetyków ETANI, przygotowanie oferty i zamówień, informowanie o nowościach i trendach w kosmetyce.
  • Wsparcie marketingowe w prasie branżowej oraz ogólnopolskiej, katalogi reklamowe, plakaty, akcesoria ETANI (ręczniki, opaski i inne), informacja o salonie na naszej stronie internetowej.

Rozpocznij współpracę ze sprawdzoną marką jaką jest ETANI już teraz. Skontaktuj się z nami a nasz przedstawiciel przygotuję ofertę skrojoną do Twoich potrzeb.