Eye Treatment SeriesPielęgnacja okolic oczu

Żel na cienie pod oczami

Eye Darkcircle Treatment Gel
Żel pod oczy Likwidacja Cieni

Żel pobudza komórki do samodzielnego tworzenia kolagenu. Zwiększa przepływ krwi do małych naczyń włosowatych, co spowalnia produkcję melaniny. Żel aktywnie zmniejsza obrzęk skóry pod oczami, która jest najbardziej wrażliwa i narażona na uszkodzenia. Zapewnia skórze świeżość. Sprawia, że skóra staje się elastyczna i jędrna.

Wyjątkowe połączenie aminokwasów, antyoksydantów i składników naturalnych daje efekt długotrwałej likwidacji obrzęków, zaczerwienienia i cieni pod oczami.
Pojemność: 20 ml

więcej o produkcie »

eyecomplex

Intensive Eye Complex
Intensywny Komplex pod oczy – odmładzający

Przeciwzmarszczkowy intensywny kompleks pod oczy przeznaczony jest do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu, polecany dla wszystkich rodzajów skóry na drobne i głębokie zmarszczki.
Nawilżający i odmładzający krem, który przeciwdziała powstawaniu zmarszczek w okolicy oczu oraz redukuje już istniejące zmarszczki. Przywraca młody wygląd skóry pod oczami.

Wygodny w aplikacji, szybko wchłania. Odżywia skórę, wygładza zmarszczki i na długo utrzymuje świeżość i elastyczność skóry w okolicy oczu. Przywraca jej jędrność i gładkość.
Zawiera naturalne ektraktyroślinne oraz multipeptydy – białka, które stymulują m.in. powstawanie kolagenu w skórze.
Pojemność: 15 ml

więcej o produkcie »